درباره ما alcobond

کارخانه Alcobond , تولید کننده پانل های کامپوزیت آلومینیومی (ACP) و یا جنس های کامپوزیت آلومینیومی (ACM) می باشد . Alcobond یک شرکت جهانی به همراه تجهیزات تولید , واقع در کلان شهر دبی , در امارات متحده عربی می باشد .

این کمپانی دارای شبکه گسترده از گروه های وابسته در صنعت ساخت و ساز عمده , زمینه های رشد در سراسر جهان و ارائه دهنده کالا های معماری نمای با کیفیت به مشتریان خود می باشد .

محققان این شرکت دارای تجربه قابل توجهی در زمینه های مربوط به متالورژی , پلیمر ها , کوپلیمر ها و اتصال فلزات با پلاستیک و سایر مواد مرتبط , می باشند . این شرکت روابط همکاری با مشتریان خود را توسط ارزیابی الزامات مورد نیاز مشتریان و همکاری با یک دیگر در زمینه مطالعات محیط زیست محلی , جغرافیا ، شرایط محیطی و وضعیت بازار تجاری , توسعه داده است .

در مرحله بعد , توصیه این شرکت ,همواره به تولید دقیق سفارشی , مطابق با پاسخ گویی به الزامات مشتریان , به همراه نصب و راه اندازی ماشین آلات , تحت نظارت تکنسین های ماهر و هدایت آنها در استفاده از مواد اولیه با اطمینان از کاربرد بهترین مواد , در هر مرحله از فرایند تولید بوده است .

سیستم کنترل کیفیت این کمپانی یک فرایند مداوم و در حال انجام می باشد که به تولید محصولات و اطلاعات تست آزمایشگاهی , همراه با نمونه پانل فیزیکی , حکم می کند . تست های آزمایشگاهی این شرکت ، بر اساس چند در میان آزمودن دسته های تصادفی می باشد , بنا بر این , همواره دارا بودن بالاترین کیفیت پانل های کامپوزیتی آلومینیومی Alcobond که به دست مشتریان می رسد , تضمین می گردد .

سوالات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.