نمای کرتین وال یونیتایز

نمای کرتین وال بر پایه روش ساخت و نصب به دو دسته‌ی اصلی تقسیم می‌شوند: کرتین وال‌های جداشونده که به صورت مرحله به مرحله نصب می شوند (استیک) و کرتین وال‌های واحد که به همراه مدول شیشه و یا سایر متریال های نما به صورت یونیت واحد یکجا نصب می شوند (کرتین وال یونیتایز( کرتین وال‌های جدا شونده به صورت قطعه‌های جداگانه تولید می‌شوند و در محل ساختمان، به یکدیگر متصل می‌شوند و نمای آن را تشکیل می‌دهند. برعکس آن، کرتین وال‌های واحد، به صورت کاملاً سر هم در کارخانه تولید شده و به سر ساختمان آورده و بر روی آن بر پا می‌شود.

سرعت بسیار بالای اجرای نمای کرتین وال یونیتایز محبوبیت زیادی برای این سیستم اجرایی در میان کارفرمایان و طراحان ایجاد نموده است .

در سیستم نمای کرتین وال یونیتایز پیش بینی ها برای نقاط بحرانی نما از قبل صورت می کیرد و راه حل های آن به صورت متریال و مدول های از پیش ساخته شده در کارخانه سازنده در اختیار پروژه قرار می گیرد همه موارد مربوط به آب بندی ، هوابندی ، منظرهای داخلی نما و موارد دیگر همه و همه ار پیش به صورت جزییات دقیق وکامل طراحی و ساخته می گردد. که همین موضوع کمترین دغدغه را برای کارفرمایاین در زمان نصب سیستم نمای یونیتایز به دست می دهد

مقالات مرتبط

سوالات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.