پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

چندین سال است که استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک رواج یافته است. ساکنان ساختمان ها همواره تمایل دارند که بیرون از ساختمان را بتوانند تماشا کنند. بنابراین پنجره ها را می بایست از شیشه ساخت. شیشه های مورد استفاده در پنجره ها می بایست قابلیت تابش انرژی خروجی را به درون ساختمان داشته باشند و یک گرمای مطبوعی را در ساختمان ایجاد کنند.

افتخار ساخت و اجرای نمای ساختمانتان را به ما بدهید

همین الان گوشی خود را بردارید، و با شماره های زیر تماس بگیرید. مشاورین ما پاسخ گوی سوالات شما هستند.

ما پاسخگوی شما هستیم

02122683049 | 02122683487 | 02122683301 | 02122390670

آنچه در این مقاله خواهید خواند

پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی چیست؟

در این مقاله از سایت مهرسان نوین درباره قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک توضیح دادیم همراه ما باشید.

اگر در شهری که زندگی می کنید زمستان های بسیار سرد و تابستان های بسیار گرم را تجربه کرده باشید به اهمیت استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک پی می برید.


@title


پنجره دوجداره آلومینیومی عملکرد بهتری نسبت به پنجره های آلومینیومی معمولی دارند و می توان آن ها را در نماهای بیرونی ساختمان نیز به کار گرفت. خاصیت شکست حرارتی یا ترمال بریک این پنجره ها باعث می شوند که انتقال حرارت کمتر انجام بگیرد. ( در فصل زمستان انتقال گرما از داخل ساختمان به بیرون ساختمان و در فصل تابستان انتقال برودت از داخل ساختمان به خارج ساختمان کمتر انجام می شود) .


@title


کاربرد و مزایای پنجره دوجداره آلومینیومی

ترمال بریک یا شکست حرارتی پنجره در حقیقت به معنای روش ساخت پنجره ها می باشد. تولید کنندگان شیشه های آلومینیومی مانعی را طراحی کرده اند که بین جداره داخلی و خارجی پنجره قرار گیرد و مانع انتقال انرژی حرارتی از داخل ساختمان به بیرون ساختمان شود. در و پنجره ها هم در امنیت ساختمان ؛ هم در جلوگیری از اتلاف انرژی و هم در زیباسازی فضای داخلی و خارجی ساختمان، نقش بسزایی دارند.

پنجره ترمال بریک با فناوری شکست حرارتی کار می کنند تمام این اهداف را برآورده می سازند.تولید کنندگان و سازندگان حرفه ای پروفیل های آلومینیومی و در و پنجره ساز ها، از نماهای آلومینیومی برای دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می کنند چون انرژی خورشیدی را به خوبی منتقل می کند و نور ساختمان را در روز تامین می کند.

استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک باعث می شود که کلیه مزایای پنجره های یو پی وی سی را نیز در اختیار داشته باشیم.

یک پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک نیاز است که به چارچوب پنجره های ساختمان اضافه شود. فناوری ترمال بریک یا شکست حرراتی، عبارت است از تقویت ورقه پلی آمید بین پروفایل های آلومینیومی درونی و بیرونی ساختمان که یک مانع عایقی را بین چارچوب پنجره ها ایجاد می نماید. فرایند شکست حرارتی یا ترمال بریک باعث می شود که گرما، سرما و سر و صدا و نویز، هزاران بار نسبت به شیشه های آلومینیومی معمولی کمتر است.

پنجره دوجداره آلومینیومی یکی از پرطرفدارترین پنجره های مورد استفاده در بازار ایران و جهان میباشد.

@title


استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک، یک المان کلیدی و مهم برای سیستم ساخت درو پنجره می باشد.

چارچوب استفاده شده برای پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به گونه ای است که راندمان انرژی واقعی در در و پنجره ها را تحت تاثیر قرار می دهد. علاوه براین عایق بندی های حرارتی فوق العاده ای در این پنجره ها موجود است که باعث می شود که برای خانه ها و ادارات و کلیه اماکن بسیار مناسب باشند.

شیشه های آلومینیومی معمولی، رسانای خوبی برای حرارت است و به این معناست که به راحتی گرما و سرما به بیرون از ساختمان انتقال داده می شود و چه در فصل تابستان و چه در فصل زمستان، تلفات انرژی زیادی از طریق این در و پنجره ها رخ می دهند. یک پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک نیاز است که به چارچوب های پنجره های ساختمان ها افزوده شوند. فناوری ترمال بریک، با هدف تقویت لایه پلی آمید بین پروفیل آلومینیومی درون و بیرون ساختمان کار می کند و یک مانع عایقی بسیار خوبی در چارچوب پنجره ها می باشد. با نصب پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک خواهیم دید که نویز تا حد 80 درصد کاهش داشته و خانه ما در طول فصل تابستان؛ خنک تر خواهد شد.

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک ساختار انعطاف پذیری دارند که در قسمت داخلی و خارجی پنجره این انعطاف پذیری نمایان است. پنجره های دو جداره آلومنیومی ترمال بریک رنگ بندی های متنوعی دارند و در حدود 200 ترکیب رنگ در بازار موجود می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه : نمای لامل 


پنجره دوجداره آلومینیومی

از جمله مزایای دیگر پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- پنجره دوجداره آلومینیومی انتقال حرارت و نویز و سرو صدا را در حدود 100 بار کمتر از پنجره های معمولی آلومینیومی انتقال می دهند.

- پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در مقابل حرارت و اشتعال بسیار مقاوم هستند.

یکی از دلایل محبوب بودن پنجره دوجداره آلومینیومی مقاومت بالای آن است

- در پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک یک لایه اضافه تعبیه شده است که امنیت داخل ساختمان را صد چندان می کند.

- پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک نیاز به هزینه تعمیر و نگهداری اضافه ندارد.

- پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک طول عمر و دوام بالایی دارند.

- پنجره های دو جداره آلومینومی ترمال بریک، کمتر دچار فرسایش و خوردگی می شوند.

- پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک، از فناوری ترمال بریک یا شکست حرارتی استفاده می کنند.

- عایق بسیار خوبی برای حرارت و سر و صدا می باشند.

- در رنگ بندی های متنوعی موجود می باشند.

عامل بسیار مهمی که همواره مدنظر مشتریان و کاربران است، بحث قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک است.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک بسته به اندازه پنجره، حالت کشویی و غیر کشویی آن و کلیه ابزاری که برای ساخت آن استفاده می شود متفاوت است. ولی در کل اگر ما در صنعت ساختمان در و پنجره های ترمال بریک را نصب کنیم به این نتیجه می رسیم که هزینه و اتلاف انرژی بسیار کمتری نسبت به پنجره های آلومینیومی استاندارد داریم زیرا به هرحال در پنجره های ترمال بریک از فرایندی استفاده می شود که مانع هدر رفت انرژی می شود. بنابراین درست است که قیمت این محصول نسبت به پنجره های عادی بالاتر است ولی کاربر پسندانه تر بوده و فروش ساختمان ها را صد چندان می کند.

در پایان میتوان گفت پنجره دوجداره آلومینیومی یکی از بهترین گزینه های موجود در میان دیگر پنجره ها در بازار است.

سوالات و نظرات خود در مورد این مقاله را برای ما ارسال کنید.