پنجره آلومینیومی لولایی ترمال بریک

@title
پنجره آلومینیومی لولایی ترمال بریک

سیستم پنجره های لولایی با طراحی منحصر به فرد خود به سازه زیبایی چشمگیری افزوده و با ضریب انتقال حرارت پایین اتلاف انرژی را تا `کاهش می دهد. پروفیلهای طراحی شده در این سیستم ضمن امکان انتخاب تیپ پروفیلهای بازشوها به صورت همسان (هم سطح) و مدلهای D, R سهولت در مونتاژ را نیز در بر دارد .
Thermal Break در لغت به معنای شکست حرارتی می باشد که اطلاق این کلمه در صنعت در و پنجره آلومینیوم , به معنای ایجاد یک لایه عایق مابین پروفیل آلومینیوم در قسمت های فریم و لنگه می باشد که مانع از اتلاف انرژی در این سیستم ها خواهد شد . این قطعه سخت که به آن لاستیک پلی آمید گفته میشود توسط ماشین دوخت در بین پروفیل آلومینیومی در اصطلاح دوخت حرارتی میشود.
لاستیک پلی آمید دارای مقاومت حرارتی بسیار بالا (تا 220 درجه سانتی گراد) می باشد . جهت آب بندی و هوابندی در و پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک از لاستیک های EPDM با طول عمر و کیفیت بسیار بالا استفاده می شود که در و پنجره ها را در مقابل ورود گرد و غبار و آّ به داخل ساختمان ایمن می سازد.
سیستم های در و پنجره ترمال بریک
سیستم لولایی ترمال بریک
سیستم اختصاصی سری 60 , 70 و 80 میلیمتری به صورت پنجره ترمال بریک و برای ساخت در و پنجره های لولایی برای محل هایی که ترمال بریک بودن , اولویت دارد , طراحی شده است. ساخت انواع در و پنجره ها به صورت داخل بازشو یا خارج بازشو امکان پذیر می باشد . همچنین تطابق این سیستم با سیستم های کشویی امکان ساخت ترکیبی پنجره های لولایی و کشویی را فراهم می آورد . این سیستم باتوجه به ضریب انتقال حرارت پایین باانتخاب شیشه مناسب قابلیت استفاده در هر نوع شرایط آب و هوایی را دارا میباشد.